Show Bizz

Gjyste Vulaj ekspozon trupin para pasqyrës në fustanin që e zbulon shumë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gjyste Vulaj është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare, kjo për shkak se ajo është aktive me muzikë prej shumë vitesh.

Prej vitit 2000 kur ajo kishte publikuar albumin e parë nuk u ndal duke vazhduar me publikimin e këngëve edhe ditëve të sotme.

Duke qenë se këngëtarja tani ka mbushur 42 vite, ajo vazhdon të përflitet për format e mira trupore, dhe paraqitjet e saj publike ende ‘ngacmojnë’ fansat.

Së fundmi ajo ka publikuar pamje nga dukja e saj, përballë pasqyrës ajo ka provokuar me format e saj trupore që gjithnjë janë pëlqyer nga fansat.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto