Sport

Gjyqtarja shqiptare ‘ngre temperaturat’, tregon format bombastike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Temperaturat e larta të këtyre ditëve të gushtit, mendon t’i ngrejë akoma më shumë gjyqtarja seksi, Emanuela Rusta.

Ditët e fundit, ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku shfaqet me bikini në natyrë, shkruan “Panorama Sport”.

Rusta, që u bë e njohur sezonin që lamë pas, teksa ishte gjyqtare anësore në derbin mes Tiranës dhe Partizanit, shfaqet me forma bombastike, në këtë prag-sezoni, i cili parashikohet i zjarrtë, edhe me pjesëmarrjen e arbitreve femra.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv