Sport

Gjyqtarët kosovarë, ndajnë drejtësinë në takimin e madh të Ligës së Kombeve

Sonte nga ora 19:00 do të zhvillohet ndeshja midis Rumanisë dhe Maltës në kuadër të Ligës së Kombeve.

E veçanta e kësaj ndeshjeje është se do të referohet nga katër kosovarë, transmeton Indeksonline.

Referi kryesor, do të jetë Visar Kastrati, kurse asistentët e tij janë Besnik Morina dhe Imran Kabashi.

Gjyqtari i katërt do të jetë Alban Shala. Tashmë, gjyqytarët kosovarë janë duke pasur hapësirë më shumë në garat evropiane./

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madrid – Shakhtar, formacionet zyrtare

Sport

Java e tetë e Superligës, këto ndeshje luhen në vikend

Sport

Daku tregon se kujt i falënderohet për super formën e tij

Sport

Munishi pasi e mposhti Dritën: Shefi nuk e ka gjithmonë mirë, por është gjithmonë shef