Sport

Gjyqtarët kosovarë e drejtojnë sfidën e vlefshme për EURO U21

Austria dhe Estonia do të përballen mes vete në kuadër të kualifikimeve për EURO U21.

Në këtë ndeshje drejtësinë do ta ndajnë gjyqtarët kosovarë, Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj dhe gjyqtar i katërt Besfort Kasumi.

Ndeshja zhvillohet me 8 qershor, me fillim nga ora 19:10 në stadiumin “Keine Sorgen Arena”.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë