Lajme

Gjuajtje me armë zjarri në drejtim të viktimës dhe policëve në Prishtinë

Një person ka njoftuar policinë se është kanosur nga një i dyshuar pas një mosmarrëveshjeje.

Pasi policia ka arritur në vendin e ngjarjes, i dyshuari ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës dhe zyrtarëve policorë.

Më pas i njëjti është larguar nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes janë sekuestruar dy gëzoja dhe një fishekë.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË & ARMËMBAJTJE PA LEJE /Prishtinë 06.11.2021-18:00. Viktima mashkull ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje është kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar. Pasi ka arritur policia në vendin e ngjarjes i dyshuari ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës dhe zyrtarëve policor dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar ndërsa në vendin e ngjarjes janë sekuestruar dy gëzoja dhe një fishekë. Rasti vazhdon të hetohet.

Related posts
Lajme

Sallahu tregon pse nuk u takua me Hashim Thaçin e Kadri Veselin gjatë vizitës në Hagë

Lajme

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *