Sport

Gjithçka gati për duelin mes Markut dhe Luisettos – këtu mund ta shikoni meçin

Gjithçka gati për të nisur dueli mes shqiptarit Florian Marku dhe francezit, Jorick Luisettos.

Florian Marku ngjitet në ring për të mbrojtur titullin e kampionit në IBF.

Meçi do të zhvillohet në Wembley në “SSE Arena” dhe do të fillojë pas pak.

Kujtojmë që Marku është i pamposhtur në të gjitha 10 meçet e tij të deritashme, ku i ka nëntë fitore dhe një barazim, gjersa kundërshtari i tij në 13 meçe të zhvilluara ka 11 fitore dhe dy humbje.

Meçin mund ta shikoni këtu – VIDEO

http://livetv483.me/webplayer.php?t=ifr&c=1723720&lang=ru&eid=4767623&lid=1723720&ci=13&si=6&fbclid=IwAR0JkDU-N_9KJLGfrXbbbwh6anUCLqIJg6F94xHFOd92_KrmBJ3OY1eVrG8

Related posts
Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *