Sport

Gjilani zyrtarizon dy përforcimet e para për sezonin e ri

Sport Club “Gjilani” ka zyrtarizuar dy përforcimet e para për sezonin e ri i cili pritet të jetë mjaftë i zjarrtë.

Mesfushori Albert Dabiqaj dhe mbrojtësi i majtë Yll Hoxha janë dy prurjet e reja të “kuqebardhëve”, shkruan Gazetasheshi.com

Tifozët e klubit, “Skifterat”, i kanë uruar mirëseardhje dy futbollistëve duke i dëshiruar suksese drejt rrugëtimit të përbashkët.

Kujtojmë se skuadra e Ismte Munishit e ka shpallur kandidaturën për titullin kampion.

Më poshtë i gjeni dy postimet nga “Skifterat”:

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës