Sport

Gjilani zhvillon sot një super miqësore

Skuadra e Gjilanit e cila gjatë këtij afati kalimtar ka bërë disa lëvizje interesante me synim për ta prekur titullin e kampionit në Kosovës, ka rritur intensitetin e përgatitjeve.

Gjilani i Ismet Munishit që po përgatitet në Mavrovë të Maqedonisë sot do ta zhvillojë një ndeshje miqësore me peshë.

Gjilanasit do të përballen me skuadrën e njohur shqiptare Renoven. Takimi do të zhvillohet në Mavrovë dhe nis nga ora 17:30.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko