Sport

Gjilani siguron edhe për një sezon shërbimet e mbrojtësit i cili ishte titullar

Sport Club “Gjilani” është duke i ‘blinduar’ futbollistët më të mirë pvr sezonin e ardhshëm duke u rinovuar kontratat, shkruan Gazetasheshi.com

Së fundmi, skuadra gjilanase ka vazhduar bashkëpunimin me mbrojtësin, Oltion Rapa.

Rapa do jetë pjesë e “kuqebardhëve” edhe për sezonin e ardhshëm.

Deri më tani skuadra Ismet Munishit ka rinovuar kontratat me Enea Kolicin, Gerhard Prognin, Besar Musollin, Muhamed Useinin dhe Oltion Rapa.

Më poshtë e keni njoftimin e klubit:

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria