Sport

Gjilani prezanton transferimin e radhes

SC Gjilani ka njoftuar para disa ditëve se kanë arritur marrëveshje për transferimin e lojtarit, Blerim Krasniqi.

Ndërkaq, gjatë ditës së sotme skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi ka prezantuar lojtarin në llogarinë e tyre zyrtare në facebook, shkruan Gazetasheshi.com

Ekipi gjilanas ka njoftuar se Krasniqi do ta mbajë numrin 19 në fanellë dhe kanë shkruarnë facebook: “Lojtari ynë i ri ka arritur”.

Gjilani ka fituar ndeshjen e fundit parasezonale ndaj Malishevës, me rezultat 2-0.

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane

Sport

Start i dobët në Superligë, por Ulpiana tani ka një mesazh