Sport

Gjilani mbyll përgaditjet anti-Ferizaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Gjilanit udhëton në Ferizaj për të zhvilluar ndeshjen e javës së dyrë të IPKO Supeeligës së Kosovës, shkruan BlicMedia.

Para kësaj sfide skuadra nga Gjilani ka ardhur me një njoftim për këtë ndeshje si dhe ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për këtë ndeshje.

Ky është njoftimi i SC Gjilanit.

Gjilani mbyll përgaditjet anti-Ferizaj

Gjilan, 23 Gusht 2019-Gjilani pasditën e sotme ka mbyllur përgaditjet për duelin e javës së dytë kampionale, atë kundër Ferizajit.

Stërvitjet e sotme u mbajtën tek fusha ndihmëse dhe u filluan nga ora 17:00 deri në ora 18:00, me futbollistët të cilët punuan në detajet e fundit të takimit të nesërm.

Kryetrajneri i skuadrës, Gentjan Mezani gjithashtu sot ka përgaditur listën e futbollistëve të ftuar për takimin kundër Ferizajit, i cili zhvillohet nesër (e shtune) me fillim nga ora 17:00, në Ferizaj.

Më poshtë e gjeni listën e plotë të futbollistëve.👇

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv