Sport

Gjilani konfirmon dy miqësoret e radhës

SC Gjilani do të luajë edhe dy ndeshje të tjera miqësore përpara fillimit të Superligës.

FC Kek-u dhe KF Malisheva janë skuadrat me të cilat skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi do të zhvillojë miqësore.

Ndeshja ndaj Kek-ut do të zhvillohet më 3 gusht në Obiliq, derisa më 5 gusht do të luajë edhe ndaj Malishevës në stadiumin “Agim Ramadani”.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen me fillim nga ora 17:00.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar