Sport

Gjilani i ndanë rrugët edhe me dy futbollistë

Sport Club “Gjilani” është duke vazhduar furishëm të punoj për sezonin e ardhshëm.

Skuadra gjilanase tashmë i ka ndarë rrugët edhe me dy futbollistët të cilët i mbrojtën ngjyrat e “kuqebadhëve”sezonin që lamë pas, raporton ekskluzivisht Gazetasheshi.com

Qëndrim Dautaj dhe Drin Govori nuk do jenë pjesë e skuadrës së Ismet Munishit për sezonin e ri.

Dautaj u transferua te Gjilani nga skuadra e Vëllaznimit të Gjakovës dhe ishte hera e tretë që kishte veshur fanellën e Gjilanit.

Govori u transferua te Gjilani nga gjiganti shqiptar, Skënderbeu.

Të dy futbollistët ishin prurje të Bylbyl Sokolit.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Sport

Ky lojtar largohet nga Trepça ’89