Sport

Gjilani – Arbëria, përfundon pjesa e parē e ndeshjes

Ëahtë duke u zhvilluar ndeshja e fundit e xhiros së pestë në Superligën e Kosovës në futboll.

Gjilani dhe Arbëria janë duke u pērballur në stadiumin e “Qytetit” në Gjilan.

Fillimisht skuadra e Arbnor Morinës ka kaluar nè epērsi me rezultatin 0:1.

Golin e ka shënuar Dior Zabërgja në minutèn e 28.

Ndërsa Gjilani ka barazuar nè 1:1, me golin e shènuar nga Gramoz Kurtaj në minutën e 43. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë