Show Bizz

Gjiko thotë se nuk i kishte pëlqyer puthja e parë me Elitën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çifti i njohur shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi, së fundmi realizuan një video ‘vlog’ shumë të veçantë, të cilin e ndanë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.
Mes shumë pyetjeve që Elita i parashtronte, Gjiko duhet të përgjigjej, dhe kështu ata nxorën në pah plot detajet interesante nga jeta e tyre private.

Ndër të tjerash, Gjiko tregoi se si nuk i kishte pëlqyer puthja e parë me Elitën, e cila siç thotë ai i kishte mbajtur buzët e mbyllura më shumë se që duhet gjatë këtij momenti.

“Çka është kjo e puthme, kështu kam puth vajzat qe kam pas në shkollë fillore”, i kishte thënë Gjiko aso kohe Elitës.

Këtë moment ata e kujtuan duke qeshur, teksa të njëjtën energji e transmetuan edhe te fansat e tyre të shumtë që e shikuan videon.

Gjiko dhe Elita përndryshe janë ndër çiftet më të komentuar në estradë dhe prindër të një djali njëvjeçar, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto