Show Bizz

Gjiko i tha se nuk e dëshiron afër Elitës, reagon Mialim Zeka

Dy ditë më parë Elita dhe Gjiko ishin të ftuar në emisonin “NIN”, ku në rubrikën “Haje ose thuaje” ata kishin pyetje pikante për njëri-tjetrin.

Gjiko u shpreh se nuk do donte që Elita Rudi të kishte mysafir Milaim Zekën, e gjitha kjo për shkak të fjalorit të këtij të fundit.

E, tani është përgjigjur vet Milaim Zeka përmes një video të publikuar në Instagram, intervistë kjo e realizuar kohë më parë me Elitën.

“Imagjino, me qenë në ISIS ne, me t’i pa ty gjokset, asnjë i ISIS-it nuk na kish gjuajt neve”, kanë qenë fjalët e këtij të fundit.

Kujtojmë se Elita Rudi dhe Gjiko pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të dytë, kësaj radhe mirëpresin një vajzë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer

Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve