Show Bizz

Gjiko dhe Elita bëhen me ‘shtëpi’ të re

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi njihen si çifti më romantik i estradës, të cilët asnjëherë nuk kanë hezituar ta shfaqin dashurinë e tyre në publik.

Ata po jetojnë një jetë të lumtur duke e shijuar çdo moment të saj. E pas lindjes së djalit të tyre Zërit, çifti ndihen të kompletuar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë në këto ditë të nxehta të gushtit Gjiko dhe Elita ia kanë bërë një dhuratë luksoze vetës, për ta shijuar edhe më shumë verën.

Çifti janë bërë pronarë të një jahti luksoz të cilin prej disa javësh kishte paralajmëruar Gjiko se do e blente.

Është Elita ajo e cila ka ndarë me ndjekësit në Instastory pamjet nga jahti i tyre i ri, brendësia e të cilit është tepër luksoz dhe komod.

Ata e kanë rreguulluar jahtin sipas dëshirë së tyre, e që duket me plotë shije. Një “shtëpi” e dytë kjo për ta! /Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto