Sport

Gjiganti turk shpreh interesimin për yllin e Tiranës

Futbollisti i Tiranës, Ernest Muçi, është njëri nga futbollistët shqiptarë më të kërkuar për momentin

Shumë klube evropiane kanë kërkuar shërbimet e tij. Ndërsa, tani për interesimin e tij është shtuar edhe skuadra nga Turqia, Fenerbahçe.

Muçi është vënë në qendër të vëmendjes nga Fenerbahçe, siç kanë raportuar mediat turke.

Ndërkohë, sulmuesi i Tiranës në këtë sezon ka shënuar pesë gola dhe ka dhuruar katër asistime.

Postime të ngjajshme
Sport

Llapi thumbon Ballkanin para përballjes në kampionat

Sport

Luhet në tri ditë të ndryshme, orari i xhiros së 22-të në Superligë

Sport

Munishi tregon se pse Prishtina e mposhti Dritën

Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet