Lajme

Gjest i ulët në Suharekë: Tre burra bëhen bashkë për ta rrahur një grua

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në qytetin e Suharekës tre persona janë bërë bashkë për ta rrahur një grua njofton Policia e Kosovës,

Tre persona në Suharekë pas një mosmarrëveshje që kishin pasur mes vete kanë rrahur një femër të vetme, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spital, kurse tre sulmuesit qa kishin marrë pjesë në këtë rrahje, dy prej tyre janë dërguar në mbajtje me vendim të Prokurorit.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është liruar ndërsa dy të tjerët janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat