Sport

Gjest aspak sportiv nga futbollisti i Uellsit në ndeshjen ndaj Shqipërisë (Video)

Po zhvillohet miqësorja mes Uellsit dhe Kombëtares së Shqipërisë. 

Po zhvillohet pjesa e dytë e ndeshjes dhe ende nuk është shënuar asnjë gol.

Edhe pse një duel miqësor, nervozizmi nuk mungoi te lojtari i Uellsit, Norrington-Davies R, i cili shtyu Rey Manajn në një duel për top.

Ky i fundit u përplas për trajnerin e Shqipërisë, Edoardo Reja, i cili u rrëzua nga ndërhyrja.

Momenti i përplasjes:

 

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina testohet për COVID-19, e merr një lajm të mirë para finales së nesërme

Sport

Momenti kur bashkëlojtarët ia prishin gjumin Messit për ta uruar për ditëlindje

Sport

Ndryshohet orari i ndeshjes së Dritës, ja kur luan me Deçiqin

Sport

Kodraliu largohet nga KEK-u