Lajme

Gjermania i dhuron QKUK-së 15 respiratorë

Gjermania i dhuron QKUK-së 15 respiratorë, të cilët janë financuar nga Ministria e Jashtme Federale. Marrin pjesë ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, dhe ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorg Rohde.

Postime të ngjajshme
Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete

Lajme

Ky është numri i të infektuarve me COVID-19, në raportin 24 orësh në Kosovë

Lajme

Gjendet 26 vjeçarja nga Skenderaj

Lajme

Vjedhja e dy milionëshit, shteti sekuestron tri vetura