Sport

Gjermani – Zvicër, kjo është situata me Xhakën e Shaqirin

Zvicra është mysafir i Gjermanisë në ndeshjen e xhiros së katërt të Ligës së Kombeve.Për helvetikët nga minuta e parë do të luajnë Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka.

Ylli i Liverpoolit rikthehet në formacion pas një mungese të madhe për shkak të problemeve me Petkovic.

Këto janë formacionet zyrtare:
Gjermania:Neuer – Klostermann, Ginter, Rüdiger, Gosens – Goretzka, Kimmich, Kroos – Havertz, Gnabry, Werner.
Zvicra:

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë