Lajme

Gjendet pa shenja jete një person afër Qeverisë së Kosovës

Është gjetur pak më parë një person pa shenja jete afër Qeverisë së Kosovës.

 

Në vendin e ngjarjes ka dal ndihma e shpejtë si dhe janë lajmëruar Policia e Kosovës.

IndeksOnline raport se dyshohet se tashmë i njeri ka pësuar infarkt.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Kërset” dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

Lajme

“Jerusalemi real i Kosovës dhe shqiptarëve është Mitrovica”

Lajme

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Lajme

“No comment” – Reagimi i Florentina Gjergjaj pasi doli video dëshmia se si u vodhën votat për ta bërë Meliza Haradinajn deputete