Lajme

Gjendet një person pa shenja jete në Prishtinë

Raportohet se një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij, në Prishtinë.

Njësit të Policisë së Kosovës ka ndalur në vendin e ngjarjes, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimë, që cilësohet si e dyshimt shkruan IndeksOnline

Rasti është publikuar edhe në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

VDEKJE E DYSHUAR

Prishtinë 14.11.2020 – 08:48. Raportohet se në banesë, është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion.

Postime të ngjajshme
Lajme

Fotografia që po habit të gjithë: Çfarë po bëjnë Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi?

Lajme

Ja kur priten masat e reja

Lajme

Si do ta kemi motin nesër dhe ditëve në vijim

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Ky është vendimi për masat antiCOVID