Lajme

Gjendet një 67 vjeçar pa shenja jete në Prishtinë

Një 67 vjeçar është gjendur pa shenja jete në mëngjesin e së mërkurës në rrugën “Henry Dynan” në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e PK-së, Flora Ahmeti.

Ajo tha se me urdhër të prokurotit trupi i pajetë i viktimës, është dërguar për obduksion, përderisa hetuesit janë duke punuar në ndriçimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Sot rreth orës 10:00 është pranuar informata për një person pa shenja jete në rrugën “Henry Dynan” në Prishtinë.

Policia menjëherë ka dalë ne vendin e ngjarjes po ashtu edhe ekipi i mjekëve emergjent të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës, mashkull, 67 vjeç,

Ndërlidhur me rastin policia ka iniciuar një rast hetim mbi vdekjen”, njoftoi ajo.

Related posts
Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *