Lajme

Gjendet në mal burri nga Skënderaj, ishte zhdukur para dy ditësh

Një burrë nga Komuna e Skenderajit ishte lajmëruar i zhdukur, pasi ishte larguar nga shtëpia e tij rreth orës 06:00 me datë 24.04.2021 dhe nga ajo kohë nuk ishte parë.

Mirëpo, familjarë të tij kanë konfirmuar se ai është gjetur diku në mal, shkruan “Jepi zë”.

“Durmishi, i lajmëruar më herët si i humbur, u gjind shëndosh”, ka shkruar një familjar.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë