Lajme

Gjendet 34-vjeçari nga Peja që ishte zhdukur nga 3 nëntori

Valon Loxha i cili është raportuar si i zhdukur nga 3 nëntori i këtij viti, është gjetur sonte në Prishtinë,

Lajmin për Gazetën Sinjali e kanë konfirmuar familjarët e tij.

Sipas tyre, Valoni është gjetur në Prishtinë dhe tani ata po shkojnë që të takohen me të.

Familja i falënderon të gjithë qytetarët që bashkëpunuan dhe i ndihmuan që ta lokalizojnë vendndodhjen e 34-vjeçarit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Sot do të nis faza e dytë e prokurimit për ndërtimin e tri shkollave

Lajme

Sot mbahet Ceremonia e shënimit të Ditës së Forcës (FSK-së)

Lajme

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për votimin e disa projektligjeve

Lajme

20 vjet nga konfrontimet e para të UÇPMB-së