Lajme

Gjatë sherrit, çifti bie nga ballkoni i katit të dytë

Një çift rus, kanë rënë nga ballkoni në momentin që po bënin sherr.

Sipas mediave të huaja, çifti rus përfundoi në trotuar, pasi kangjellat u shkëputen nga pesha.

Siç shihet në videon e publikuar nga Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, nga Shën Petersburg shfaqen duke u grindur me njëri-tjetrin, kur vetëm pas disa sekondash kanë rënë në trotuar.

Në pamjet e kapura nga një kalimtar, çifti hidhen papritmas nëpër kangjella para se të përplasen në betonin poshtë.

Ata u dërguan me urgjencë në spital me dëmtime serioze, por pa rrezik për jetën.

Postime të ngjajshme
Lajme

Fëmija 10-vjeçar i shpëtoi jetën motoçiklistit, ja me çka e shpërbleu policia gjermane

Lajme

“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Lajme

Reagon koloneli amerikan që shërbeu në Kosovë, pasi mbështetësi i Kurtiti tha se SHBA’ja nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Kosovës

Lajme

Ja cili është qyteti i fundit i çliruar nga Serbia 22 vjet më parë