Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun

Gili është ndër artistet që për vite me radhë i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare.

Ajo njihet edhe për raportet e mira që ka me estradën, ndërsa së fundi ka publikuar fotografi bashkë me Mozzikun.

“Me yllin”, ka shkruar Gili sipër imazhit, ku të dy shfaqen të buzëqeshur.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua

Show Bizz

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Show Bizz

Kështu shkruan shqip “Çënari” i Almedës

Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi