Show Bizz

Getoar Selimi feston ditëlindjen, Marina Vjollca e uron me fjalët më të veçanta

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur të showbizzit, të cilët vihen shpesh në qendër të vëmendjes. Ditën e sotme, reperi feston ditëlindjen dhe partnerja e tij i ka dedikuar disa fjalë të ndjera.

“Jam shumë e lumtur që kam një bashkëshort si ti. Çdo ditë është një dhuratë dhe më pëlqen që i ndajmë së bashku. Gëzuar ditëlindjen dhe dije se të dua më shumë se kurrë.”, ka shkruar Marina krahas fotos së Getoarit.

Kujtojmë që pak javë më parë, kur Marina festoi përvjetorin e lindjes u surprizua në mënyrën më të bukur nga reperi. Geti i dhuroi një skulpturë me bustin e saj. “Më ke bërë të përjetoj një nga ndjesitë më të bukura në jetë. Të dua pafund jeta ime. @ghettogeasy Veç lumturi më fal.”, shkroi Marina krahas imazheve. /abcnews.al

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj

Show Bizz

Ja çfarë bëjnë Miloti e Edona kur kanë për të kënduar në dasma