Show Bizz

Geti publikon foton pranë veturës luksoze, këtë koment ia la Meda

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperit Getoar Selimit i është bërë diçka shumë e zakonshme të pozojë pranë veturave luksoze

“Vetëm një foto”, ka shkruar ai pranë postimit të një fotografie të tillë të publikuar së fundmi.

Pranë saj, si zakonisht Geti ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit mirëpo në sy ka rënë ai i këngëtarit Meda.

Ai i ka vendosur një emoji të kurorës së mbretit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto