Show Bizz

Geti nuk e lë Marinën të punojë në televizion? Ai e tregon me veprimin e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çifti Geti dhe Marina kanë shuar fjalët për ndarje, që po qarkullonin këto javët e fundit.

Dyshja postuan fotografi shuë të bukura ku shiheshin bashkë, por tani Geti bën veprimin që i mbylli gojën të gjithëve.

Shkak për fillimi e fjalëve për ndarjen e tyre ka qenë emisioni i ri që Marina do të nisë ëtë sezonë në Televizionin Klan, shkruan Gazeta Express.

Sipas disa burimeve afër çiftit, thuhej se Geti i pengonte asaj në karrierë dhe kanë pasur keqkuptime pikërisht për këtë emision, pasi ai nuk kishte dëshirë që Marina të vazhdonte të punonte në televizion.

Por, disa ditë pas këtyre fjalëve, është Marina ajo që ka publikuar një fotografi ku shihet në prehërin e Getit në një pozë mjaft provokuese.

Më pas ishte Geti ai që postoi një foto me bashkëshorten e tij, të realizuar në festën e ditëlindjes së Luanës.

Por, ajo që na bën të kuptojmë se fjalët për mos përkrahjen e Getit për karrierën e bashkëshortes së tij u hodhon poshtë kur ai e ripostoi promon që Marina ka postuar, për emisionin e saj që do të fillojë shumë shpejt.

Marina ka reaguar duke i derguar një zemër të kuqe në koment bashkëshortit të saj.

Duket se gjithçka është mirë mes çiftit dhe ata po vahdojnë të jenë super çifti i estradës./Gazeta Express/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto