Sport

Gerrard: Kjo është njëjtë sikur të më pyesni se cilën nga motrat Kardashian duhet ta zgjedh

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Steven Gerrard i urren me mish e me shpirt Evertonin dhe Manchester Unitedin.

Legjenda e Liverpoolit që tani është trajner i klubit skocez, Rangers ka dhënë një deklaratë interesante.

I pyetur se cilin klub do të dëshironte që ta mposhte, Evertonin apo Manchester Unitedin ai ka dhënë këtë përgjigje.

“Kjo është sikur të më pyesni se cilën duhet ta zgjedh nga motrat Kardashian… Është vështirë, unë nuk mund zgjedh, unë i urrej të dy këto klube,” ka thënë Gerrard.

Në të kaluarën e tij si futbollist, Gerrard i ka shënuar gola të bukur të dy këtyre klubeve, por gjithashtu është ndëshkuar edhe me karton të kuq.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv