Sport

Gërbeshi në negociata me këtë skuadër

Fidan Gërbeshi së shpejti do të bëhet me ekip të ri.

Mbrojtësi kosovar u largua nga Drita pas 4 vitesh, ndërsa tani po negocion me klube tjera.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që Prishtina ka shprehur interesim për Gërbeshin.

Mbetet të shihet nëse palët do të finalizojnë marrëveshjen. 36 vjeçari ka qenë disa herë kampion në Kosovë me Feronikelin e Dritën.

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës