Sport

Georgina tregon se si e bënë të lumtur Ronaldon

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja Georgina Rodriguez dhe futbollisti Cristiano Ronaldo padyshim që janë njëri prej çifteve më të përfolura në botën e medias.

Dyshja ishin njohur në vitin 2016 në Madrid dhe mes tyre lindi dashuria me shikim të parë.

Por cili është çelësi i kësaj marrëdhënieje të konsoliduar? Përgjigjen e jep Georgina për “The Sun”:

“Kur shkoj në shtrat jam me të brendshme seksi, është një truk për të bërë të lumtur partnerin”, është shprehur ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv