Show Bizz

Georgina tregon se nuk është e lehtë të jesh partnerja e Cristiano Ronaldos

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Georgina ka treguar se si është të jesh partnerja e C. Ronaldos.

Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, gjatë një interviste të fundit të dhënë për mediat e huaja ka folur për ndjenjën e të qenurit parnerja e një personi të famshëm, shkruan lajmi.net.

Ani pse e vështirë ajo thotë se këtë realitet nuk do ta ndryshonte me asgjë në botë.

“Të jesh partnerja e një personi të famshëm nuk është e lehtë, por atë këtë fakt nuk do ta ndryshoja për botën”, thuhet të jetë shprehur bukuroshja zeshkane.

gjhgjyh

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto