Show Bizz

Genta kombinon veshjen me të dashurin turk

Genta dhe partneri i saj turk, Usta kanë nisur pushimet.

Çifti si destinacion të radhës kanë zgjedhur një vend malor dhe nga atje kanë postuar imazhe e video të ndryshme.

Një fotografi që ka tërhequr vëmendjen janë ato që dyshja ndanë me adhuruesit në Instagram teksa shihen të kombinuar në veshje.

Në veshje sportive, Genta dhe biznesmeni dukeshin të lumtur dhe në deponim pranë njëri-tjetrit.

Ndryshe, së fundi Genta ka treguar më shumë detaje për lidhjen e saj dhe takimin e parë me tashmë të dashurin e saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021

Show Bizz

Ja çka bëri Dafina pas dissit të Taynes

Show Bizz

KIm Kardashian nuk i lë fansat të mërziten: Poston fotografi me bikini