Show Bizz

Genta ia ‘lëshon’ këtë fore të dashurit turk

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Genta dhe i dashuri i saj turk ka ditë që ndodhen në qendër të thashethemeve.

Ata po përfliten edhe për detajin më të vogël që i rrethon, kjo në radhë të parë se emri i Gentës është me influencë sa i përket muzikës dhe e dyta prejardhja e të dashurit të saj, kanë bërë që publiku të bëhet akoma më kurioz, shkruan “Kosovarja”.

Pas disa ditëve në Turqi, tani Genta dhe i dashuri po shijojnë romancën e tyre edhe në Amerikë, ku e ka prezantuar edhe me familjen e saj.

Genta njihet si një tip e harshme ,pozitive dhe shpesh edhe që i ka në qejf humoret.

Tek sa ndodhen në lift me të dashurin, ku duan të nxjerrin një foto në pasqyrë, Genta bën video.

Kjo shkaktoi të qeshura mes çiftit simpatik./Kosovarja/.

View this post on Instagram

😍😍 #GentaIsmajli @genta.ismajli @ustagenta

A post shared by Genta Ismajli the Queen (@genta.ismajli.the.queen) on

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto