Show Bizz

Genta e shqelmon të dashurin në publik

Këngëtarja nga Gjilan ka kohë që ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk, me të cilin pritet që së shpejti të kurorëzojnë martesë, shkruan “Kosovarja”.

Turku tregohet i kujdesshëm për bukuroshen kosovare duke ia bërë qefin për të vizituar vende të bukura dhe mjaftë luksoze.

Këtë dashuri Genta po ia kthen në kahjen tjetër, duke bërë shaka, shkruan “Kosovarja”.
Në palestër ajo e shqelmojë turkun nga pas ku sigurisht ishte një moment qesharak mes tyre.

I durueshëm turku, a?

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021

Show Bizz

Ja çka bëri Dafina pas dissit të Taynes

Show Bizz

KIm Kardashian nuk i lë fansat të mërziten: Poston fotografi me bikini