Sport

Genoa barazon shifrat ndaj Juventusit

Genoa ka arritur të shënojë golin e barazimit në takimin ndaj Juventusit, shkruan “Zeri.info”.

Mysafirët me anë të Melegonit kanë arritur t’ia vështirësojnë punët “Zonjës së Vjetër” në minutën e 75-të.

Ballafaqimi në fjalë është në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Cristiano Ronaldo është në stol në këtë takim.

VIDEO

Postime të ngjajshme
Sport

Nizhny – Drita, ky është rezultati aktual

Sport

Ballkani merr një tjetër fitore, triumfon ndaj ekipit bullgar

Sport

Ekskluzive: Nga ky vit ndryshon dizajni i trofeut që do ta marrë kampioni i Kosovës

Sport

Pakënaqësi te klubi i madh shqiptar, tifozët zbresin në fushë dhe kanë kërkesë për lojtarët