Lajme

Geci, Osmanit: Mos ju bashko armiqve për shkatërrimin e shtëpisë tënde

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, e ka këshilluar ushtruesen e detyrës së Presidentes, Vjosa Osmanit, para hyrjes në garë për zgjedhje.

Geci i ka thënë Osmanit që të mos iu bashkohet armiqve të shtëpisë së saj për shkatërrimin e shtëpisë së saj.

“Nëse Vjosa Osmani pretendon ndonjëherë të kthehet në LDK për ndryshime siç edhe pretendonte; atëherë po e këshilloj: Mos garo në listat zgjedhore të partive tjera. Mos prano të hysh në garë as e vetme”.

“Mos ju bashko armiqve të shtëpisë tënde për shkatërrimin e shtëpisë tënde sepse me shkatërrimin e shtëpisë tënde s’ke ku rri as vetë”, tha Geci

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook:

Postime të ngjajshme
Lajme

Në këtë shtet kryhet transplanti i parë i të dy duarve dhe krahëve

Lajme

Shpërthejnë të qeshurat në studio: Valon Syla imiton Rron Gjinovcin në debat, video bëhet virale

Lajme

Ky fshat në Kosovë, ua ndalon të gjitha partive politike tubimet elektorale

Lajme

Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë