Sport

Gazetari spanjoll befasohet me Kosovën, ia çfarë shkruan

Gazetari spanjoll i sportit është befasuar nga mikpritja që i është bërë në Kosovë, përcjellë Gazeta Metro.

Miguel Angel Lara, ka shkruar në Twitter se është befasuar me mikpritjen e mrekullueshme që i është bërë me të arritur në vendin tonë.

“20 sekonda pritje në kontrollin e pasaportave, një mirëseardhje dhe një shaka: “Hej, thuaj në Spanjë se ne jemi shtet.” Miqësi ekstreme. Sigurisht, për Covid, në ora 10 të gjithë në shtëpi” shkruan gazetari i Marcas, Miguel Angel Lara në Twitter.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit