Show Bizz

Gati sa nuk e goditi vetura, këngëtarja rrezikon jetën e saj gjatë xhirimeve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

E ka xhiruar klipin e ri, madje edhe e ka publikuar.

Por, skena që bëri në rrugë, nuk ka qenë aspak e lehtë për këngëtaren Anxhela Peristerin, pasi që për pak nuk e goditi vetura.

Në Instagram, Anxhela ka hedhur një video nga prapaskena, ku shihet gjithashtu se si i priste veturat tjera që të kalonin, e më pas ajo të xhironte.

Si do që të jetë, rreziku ia vlejti pasi Anxhelës i doli një klip i bukur.

Ndryshe projekti i saj muzikë vetëm sa është publikuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto