LajmeShow Bizz

Gashi çmend rrjetin, poston një foto me simbole të UÇK’së

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, asnjëherë nuk heziton të flasë haptas për rrënjët e tij.

Ai shumë shpesh përmes disa postimeve sjell imazhe me të cilat tregon me krenari se është shqiptar si dhe mban edhe shumë simbole kombëtare.

Së fundi, reperi postoi një foto, ku shfaq një veturë me emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe flamurin kombëtar shqiptar.

“Viral”, ka shkruar reperi sipër fotos, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

Ndryshe, Gashi është shumë akiv edhe me projekte të reja muzikore, ku nuk mungojnë bashkëpunimet me artistët më me emër në botë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit