Lajme

Gani Geci publikon video për Valon Sylën, thotë se rrahja i erdhi prej Perëndisë

 

Gani Geci i LDK-së e ka publikuar një video fyese për gazetarin Valon Syla pak ditë pasi që ai është sulmuar fizikisht në mes të Prishtinës.

Në këtë video që e ka publikuar Geci dëgjohen edhe disa shprehje fyese ndaj Sylës.

Ai gjithashtu ka pasur edhe një porosi për Sylën.

“Dëgjojeni deri ne fund: Këtë e lype prej Ganis e te ka ardhur prej Perendisë! Besoni ose Jo, shumë kush e ka lyp prej Ganis e i ka ardhë prej Perendisë”, ka shkruar ai.

Syla dhe Geci kishin pasur përplasje edhe ditë më parë përmes rrjeteve sociale.

https://www.facebook.com/547331271945374/videos/3727677000587042

 

Postime të ngjajshme
Lajme

Shuhet NISMA në Leposaviq, komplet dega kalon në Vetëvendosje – Bahtiri: Albin Kurti do të kujdeset për këto fshatra strategjike të banuara me shqiptarë

Lajme

E dhimbshme: Vdes 31 vjeçarja nga Mitrovica, vuante nga kanceri

Lajme

Shkëlzen Gashi publikon fotografinë që s’do të donin ta shihnin partitë tjera

Lajme

Glauk Konjufca si gjimnazist, koha kur fliste për mbylljen e shkollave shqipe nga serbët