Lajme

Gani Geci i veshur kuq e zi shkon në Mitrovicën e Veriut

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci ka shkuar në veri të Mitrovicës i veshur kuq e zi.

Atje është parë duke pirë kafe me një banor të pjesës veriore të Mitrovicës.

“Jemi ardhë këtu, po e pimë nga një kafe, jemi vesh kuq e zi me qenë më patriota”, dëgjohet duke thënë Geci.

Kujtojmë se Qeveria e Kosovës dje nisi me zbatimin e reciprocitetit për targa duke vënë targa të përkohshme për veturat me targa të Serbisë që hyjnë në territor të Kosovës.

Që dy ditë, qytetarë serbë kanë bllokuar rrugët që çojnë në pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje. //frontonline.net

https://www.facebook.com/GaniGeciLDK/videos/264646938900990

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë