Sport

Gafa e vitit, gazetarja nuk e njeh Wernerin – e prezanton si portier

Gazetarja e “Sky Sport”, Natalie Pinhkman ka shkaktuar një nga gafat e vitit.

Pinhkman gjatë një interviste të zhvilluar me sulmuesin e Kombëtares së Gjermanisë, Timo Werner ia ka “huqur” pozitën ku luan gjermani, shkruan Demokracia.com.

Gafa ka qenë se gazetarja duke e prezantuar Ëernerin ka thënë se ai është portier i Chelseas dhe i Gjermanisë.

“Unë kam këtu Timo Wernerin. Portierin e Chelseas dhe Gjermanisë. Si jeni?”, ka thënë gazetarja.
Gazetarja e “Sky Sport”, Natalie Pinhkman ka shkaktuar një nga gafat e vitit.

Pinhkman gjatë një interviste të zhvilluar me sulmuesin e Kombëtares së Gjermanisë, Timo Werner ia ka “huqur” pozitën ku luan gjermani.

Gafa ka qenë se gazetarja duke e prezantuar Ëernerin ka thënë se ai është portier i Chelseas dhe i Gjermanisë.

“Unë kam këtu Timo Wernerin. Portierin e Chelseas dhe Gjermanisë. Si jeni?”, ka thënë gazetarja.
Gjermani me mirësjellje e injoron gabimin dhe vazhdon me intervistën e tij, por vetëm mund të imagjinohet reagimi i tij nën maskën mbrojtëse të fytyrës.

Ai dëgjohet duke thënë: “Unë jam mirë, faleminderit!”.

Gjermani me mirësjellje e injoron gabimin dhe vazhdon me intervistën e tij, por vetëm mund të imagjinohet reagimi i tij nën maskën mbrojtëse të fytyrës.

Ai dëgjohet duke thënë: “Unë jam mirë, faleminderit!”.

Postime të ngjajshme
Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës

Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë

Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova

Sport

Superlajm për Edon Zhegrovën