Sport

Futbollistja e njohur që duket krejt ndryshe jashtë fushave të blerta

Futbollistja e njohur kosovare, Dafina Tahiri duket krejt ndryshe jashtè fushave të blerta.

DafinaTahiri është pjesë e skuadrës Ardhmëria ku paraqitet në rolin e mesfushores.

16-të vjeçarja me paraqitjet e saja mbresëlënëse, na bënë të ditur se do të ketë një të ardhme të ndritur.

Ja si duket Dafina jashtë fushave të blerta. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës dhe Gjilani në stërvitje te Ballkani, por klubi ende nuk e ka zyrtarizuar

Sport

Dana White pas bisedës me Khabibin tregon nëse do të rikthehet në UFC

Sport

Ish-mbrojtësi i Kosovës shfaqet në përgatitje me Gjilanin, por klubi ende nuk e ka zyrtarizuar

Sport

Dallku dhe Dautaj i bashkohen Gjilanit në Durrës, futbollistët mund të ‘firmosin’ gjatë ditëve në vazhdim