Sport

Futbollisti shqiptar shënon në fitoren e Lokomotivës në ligën kroate

Lokomotiva ka vazhduar me fitore në kampionatin kroat në ndeshjen ndaj Varazdinit.

Lokomotiva ka triumfuar me rezultat të pastër 2-0, shkruan Gazeta Sheshi.

Golin e parë për vendasit e realizon i futbollisti shqiptar, Indrit Tuci.

Ndërsa, në këtë ndeshje titullarë për Lokomtiven ishin edhe Lirim Kastrati, Enis Cokaj dhe Myrto Uzuzni.

 

 

Postime të ngjajshme
Sport

Istogu huazon një futbollist nga skuadra e Ballkanit

Sport

E KONFIRMUAR: Skuadra nga Maqedonia rrëmben super-talentin kosovar

Sport

Ekskluzive: UEFA kërkon dorëheqjen e Ademit, i dërgon letër FFK’së

Sport

Qëndrim Gashi kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane