Sport

Futbollisti i Superligës viziton ish-shokët e skuadrës në Shqipëri

Labinot Ibrahimi ka vizituar sot ish-shokët e skuadrës tek Partizani.

Kapiteni i Arbërisë ka takuar Eraldo Cinarin dhe Egzon Belicën, të dy këta lojtar aktual të “Demave të Kuq” me të cilët edhe kishte qenë bashkëlojtar para disa vitesh, shkruan Gazeta Olle.

Futbollistët kanë bërë një fotografi së bashku të cilën e ka postuar Cinari e mëpas është ripostuar nga Ibrahimi.

“Hajt ishalla ke ardh me këmbë të mbarë” – ka shkruar mbi foto Cinari.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Ekskluzive: Fisnik Papuqi bëhet zëvendëstrajner, Besa sjell transferime nga Feronikeli dhe Zvicra

Sport

Ky ishte reagimi i Visar Bekajt pasi Prishtina fitoi Superkupën

Sport

Drita e uron FC Prishtinën për trofeun e Superkupës

Sport

U largua nga Llapi, Bekim Maliqi i bashkohet rivalëve të Superligës